جستجو
دسته بندی محصولات
  فهرست نزدیک

  درباره ما

  شرکت تعاونی دندانپزشکان ایران در تاریخ 4 مرداد 1359 با نام تعاونی جامعه دندانپزشکی ایران به ثبت رسید. این تعاونی در 27 دی ماه 1361 تغییر نام داد و با نام تعاونی دندانپزشکان ایران حوزه فعالیت خود را گسترش داد. تعاونی دندانپزشکان ایران تنها تعاونی سراسری دندانپزشکان در ایران است. هدف از تاسیس تعاونی  اثرگذاری در جهت کنترل بازار و تعمیم عدالت در توزیع کالاست. مهمترین سرمایه تعاونی حضور و عضویت دندانپزشکان در این نهاد مدنی ست که قدرت اثرگذاری دندانپزشکان را در بازار کالای دندانپزشکی کشور افزایش میدهد.

  تعاونی دندانپزشکان ایران همچنین در عرصه فعالیت های نیکوکاری و ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به محرومین ، فعالیت های علمی-آموزشی و فعالیت های انتشاراتی و فرهنگی سوابق پررنگ و برجسته ای دارد. 

  این تعاونی از سوی وزارت تعاون در سال 1373 به عنوان تعاونی نمونه کشور و در سال 1396به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شده است.

  در محل تعاونی کتابخانه ،سالن اجتماعات با امکانات آموزشی و موزه کوچکی از اشیا ، مجلات و کتب قدیمی دندانپزشکی در ایران وجود دارد. تابحال تعداد سهامداران تعاونی دندانپزشکان ایران به بیش از 8000 دندانپزشک در کل کشور بالغ شده است.