جستجو
دسته بندی محصولات
  فهرست نزدیک
  بازگشت به همه

  گزارش حضور تیم تعاونی دندانپزشکان ایران در شصت و سومین کنگره بین المللی جامعه دندانپزشکی ( اکسیدا 2024)

  گزارش حضور تیم تعاونی دندانپزشکان ایران در شصت و سومین کنگره بین المللی جامعه دندانپزشکی ( اکسیدا 2024)

  شصت و سومین کنگره بین المللی جامعه دندانپزشکی ( اکسیدا 2024) و نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی به عنوان بزرگترین رخداد ایران در این حوزه، با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی، بزرگان و اساتید برجسته دندانپزشکی در اردیبهشت امسال برگزار شد.

  در این رویداد حدود ۵۰۰ متخصص شناخته شده ایران در زمینه دندانپزشکی به عنوان سخنران در کنگره بین‌المللی دندانپزشکی ایران (اکسيدا ۲۰۲۴) به ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه پرداختند و بیش از ۷ هزار متخصص دندانپزشکی به منظور به‌روزرسانی دانش و آشنایی با آخرین پیشرفت‌های درمانی در حوزه تخصصی خود در کنگره اکسیدا ثبت‌نام کردند. 

   

   

  این رویداد، فرصت مغتنمی برای شرکت های فعال در زمینه محصولات و خدمات دندانپزشکی است تا محصولات و دستاوردهای خود را برای مخاطبین به نمایش بگذارند. 

  تیم شرکت تعاونی دندانپزشکان ایران، به عنوان عضوی از جامعه دندانپزشکان کشور در شصت و سومین کنگره بین المللی جامعه دندانپزشکی، از 25 تا 28 اردیبهشت 1403 در  غرفه A83/1 واقع در طبقهE1 ایرانمال تهران، حضوری فعال و موثر داشت و پذیرای بازدیدکنندگان خود بود. 

  در این مدت ضمن معرفی بهتر شرایط خرید فروشگاهی وامکانات خرید از سایت در غرفه، استقبال خوبی از طرف همکاران بابت ثبت نام در سایت و ایجاد زمینه خرید آنلاین نیز صورت گرفت.

  در ادامه تصاویری از این رویداد بزرگ را از نظر خواهیم گذراند :

   

   

   

   

  نظرات
  یک نظر بنویسید نزدیک